Legfrissebb hírek

    Focistáink Zala élén

    A Letenyén rendezett III. korcsoportos labdarúgó diákolimpia megyei döntőjén I. helyezést ért el iskolánk csapata.

    Irány a debreceni országos döntő!

    Gratulálunk a csapat tagjainak és felkészítő tanáruknak Csaba Gyulának!

    Köszönjük a szülők aktív támogatását is!

    Első sor: Sági Kornél, Németh Ervin,

    térdelnek: Baksa Áron, Szabó Barnabás, Vincze Marcell,

    állnak: Jóna Bence, Czafit Gergő, Vörös Roland, Csaba Gyula testnevelő, Nikotscher Gergő, Horváth Richárd János, Kiss Flórián


    Módosítás: (2016. május 09. hétfő, 21:05)

     

    Az aranyért daloltak

    Iskolánk legjobb hangú tanulói sikerrel szerepeltek a "Tiszán innen - Dunán túl" országos népdaléneklési minősítő verseny megyei fordulóján, ahol énekegyüttes kategóriában arany minősítést szereztek.

    Gratulálunk a csapat tagjainak és az őket felkészítő Gyenese Zsolt tanár bácsinak!

    Módosítás: (2016. május 01. vasárnap, 08:18)

     

    Sakkozóink sikere

    Iskolánk sakkcsapata február utolsó napjaiban megnyerte a megyei diákolimpiát.

    Megyénket a Szombathelyen április 23-24-én az országos döntőn képviselték, ahol a 30 csapatból a 15. helyen végeztek.

    Köszönet a szakmai támogatásért Csiszár Zoltánnak és a szülőknek a háttér biztosításáért!

    Gratulálunk a tisztes helytállásért!

    Módosítás: (2016. május 01. vasárnap, 08:05)

     

    Matematikusaink sikere

    Zrínyi Ilona matematika verseny

    Sági Kornél 5. osztályos tanítványunk 8. helyezést ért el az országos döntőben.

     

    A matematika alapjait és a versenyzés élményét tanítójának Farkasné Péntek Zita néninek köszönheti.

    Felkészítő tanára és osztályfőnöke Csaba Gyula tanárbácsi.

    Köszönjük a felkészítést a pedagógusoknak, a kitartást és szorgalmat Kornélnak a lelkesítő és gondoskodó családi hátteret a szülőknek!

    Szívből gratulálunk, iskolánk közössége büszke Rád!

     

     

     

     

    Tanítványaink közül öten vehettek részt a megyei eredményhirdetésen.

    A meghívás az 1-10. helyezetteknek szólt.

    Elért eredmények, amelyekhez szívből gratulálunk! Iskolánk közössége büszke Rátok!

    Kategória

    Tanuló

    Helyezés

    Felkészítő

    2. osztály

    Tóth Zsigmond

    2.

    Tomposné Gál Judit

    3. osztály

    Tompos Ábel

    9.

    Szijártó Csilla

    5. osztály

    Sági Kornél

    2.

    (országos döntős)

    Csaba Gyula

    6. osztály

    Szabó Barnabás

    10.

    Csaba Gyula

    8. osztály

    Gombocz Péter

    10.

    Csaba Gyula

    2. osztályos csapat

    Balázsi Fruzsina, Nagy Zalán,  Tóth Zsigmond

    2.

    Tomposné Gál Judit

    Első sor: Tompos Ábel (3.a), Tóth Zsigmond (2.o)

    Második sor: Gombócz Péter (8.), Szabó Barnabás (6.o), Sági Kornél (5.a), Szijártó Csilla felkészítő pedagógus

    Harmadik sor: Csaba Gyula és Tomposné Gál Judit felkészítő pedagógusok

     

    Módosítás: (2016. április 11. hétfő, 13:34)

     

    Farsang 2016'

    Módosítás: (2016. február 15. hétfő, 18:54)

    Bővebben...