Legfrissebb hírek

    Az aranyért daloltak

    Iskolánk legjobb hangú tanulói sikerrel szerepeltek a "Tiszán innen - Dunán túl" országos népdaléneklési minősítő verseny megyei fordulóján, ahol énekegyüttes kategóriában arany minősítést szereztek.

    Gratulálunk a csapat tagjainak és az őket felkészítő Gyenese Zsolt tanár bácsinak!

    Módosítás: (2016. május 01. vasárnap, 08:18)

     

    Sakkozóink sikere

    Iskolánk sakkcsapata február utolsó napjaiban megnyerte a megyei diákolimpiát.

    Megyénket a Szombathelyen április 23-24-én az országos döntőn képviselték, ahol a 30 csapatból a 15. helyen végeztek.

    Köszönet a szakmai támogatásért Csiszár Zoltánnak és a szülőknek a háttér biztosításáért!

    Gratulálunk a tisztes helytállásért!

    Módosítás: (2016. május 01. vasárnap, 08:05)

     

    Matematikusaink sikere

    Zrínyi Ilona matematika verseny

    Sági Kornél 5. osztályos tanítványunk 8. helyezést ért el az országos döntőben.

     

    A matematika alapjait és a versenyzés élményét tanítójának Farkasné Péntek Zita néninek köszönheti.

    Felkészítő tanára és osztályfőnöke Csaba Gyula tanárbácsi.

    Köszönjük a felkészítést a pedagógusoknak, a kitartást és szorgalmat Kornélnak a lelkesítő és gondoskodó családi hátteret a szülőknek!

    Szívből gratulálunk, iskolánk közössége büszke Rád!

     

     

     

     

    Tanítványaink közül öten vehettek részt a megyei eredményhirdetésen.

    A meghívás az 1-10. helyezetteknek szólt.

    Elért eredmények, amelyekhez szívből gratulálunk! Iskolánk közössége büszke Rátok!

    Kategória

    Tanuló

    Helyezés

    Felkészítő

    2. osztály

    Tóth Zsigmond

    2.

    Tomposné Gál Judit

    3. osztály

    Tompos Ábel

    9.

    Szijártó Csilla

    5. osztály

    Sági Kornél

    2.

    (országos döntős)

    Csaba Gyula

    6. osztály

    Szabó Barnabás

    10.

    Csaba Gyula

    8. osztály

    Gombocz Péter

    10.

    Csaba Gyula

    2. osztályos csapat

    Balázsi Fruzsina, Nagy Zalán,  Tóth Zsigmond

    2.

    Tomposné Gál Judit

    Első sor: Tompos Ábel (3.a), Tóth Zsigmond (2.o)

    Második sor: Gombócz Péter (8.), Szabó Barnabás (6.o), Sági Kornél (5.a), Szijártó Csilla felkészítő pedagógus

    Harmadik sor: Csaba Gyula és Tomposné Gál Judit felkészítő pedagógusok

     

    Módosítás: (2016. április 11. hétfő, 13:34)

     

    Farsang 2016'

    Módosítás: (2016. február 15. hétfő, 18:54)

    Bővebben...

     

    Csukás napi programok

    Iskolánkban az idei tavaszon is megrendezzük intézményünk névadója tiszteletére a Csukás-napokat.

    A rendezvénysorozat főbb epizódjai a rajzpályázat és a komplex tanulmányi verseny, a Csukás-kupa labdarúgó torna, továbbá az iskolánk tanulói számára megrendezésre kerülő mozgalmas Csukás-nap.

    A sikerhez a számos iskolából érkezett pályázat és versenyző csapat is hozzájárul.

    Az alábbi linkeken elérhető a

    PÁLYÁZAT KIÍRÁSA

    TANULMÁNYI VERSENY KIÍRÁSA ------>  NEVEZÉSI LAP

     

    Módosítás: (2016. április 11. hétfő, 13:33)

    Bővebben...