Farsang 2016'

  Itt a farsang, áll a bál!

   

  Február 10-én tartottuk iskolánkban a hagyományos télűző farsangi mulatságunkat. Ismét fergeteges volt a hangulat, csodálatosak a produkciók. Változatos jelmezek, jó zenék, tánc, pizza-futárok, afrikai táncosok színesítették a programot. A rendezvény fővédnöki és egyben a szigorú zsűri feladatkörét Bánfalvi Péter igazgató Úr látta el, aki végül a színes kavalkád minden résztvevőjét oklevéllel és tortával jutalmazta. A buli óriási eszem-iszom, dínomdánommal folytatódott és végül egy közös  discoval zárult, ahol a zenét iskolánk volt tanulója, Orbányi Ricsi szolgáltatta. Mindenki elégedetten, a tombolanyereményekkel felpakolva, fáradtan, de élményekben gazdagon tért haza.

  Köszönet a műsorvezetésért és szervezésért felelős két „bohócnak”: Ildi és Emőke tanító néniknek.

   


  Módosítás: (2017. március 06. hétfő, 13:23)